RePlast Eurasia’da yerinizi alın!


Siz de, RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı'nda Yerinizi Alın!

Ülkemizi, Yeşil Dönüşümde ileriye taşıyacak en önemli platform olacak RePlast Eurasia, Türkiye’yi geri dönüşüm sektöründe merkez üs haline getirecek. Plastiğin geri dönüştürülerek hayata değer katması için gerekli olan tüm aşamalara yönelik ürün ve hizmet üreten geri dönüşüm hammadde ve teknoloji firmaları, sektör profesyonelleriyle RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı’nda önümüzdeki yıl Mayıs ayında ilk kez bir araya gelecekler.


SEKTÖRÜN ORTAK PLATFORMU: REPLAST EURASIA FUARI

Plastik geri dönüşümü alanında ürün ve hizmetlerin sergileneceği RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı kapsamında aynı zamanda sektörel bilgi paylaşımının da yapılacağı, alanında uzman konuşmacıların katılımı ile gerçekleşecek konferans ve plastik geri dönüşüm ödül töreni de gerçekleştirilecek. Mevcut durumda plastik geri dönüşümü, gelecekte sektörü bekleyen teknolojik gelişmeler ve yasal uygulamalar, sürdürülebilirlik, döngüsel ekonomi gibi çok çeşitli konu etrafında şekillenecek oturumlarda sektör profesyonelleri, bilgi birikimlerini artırma ve geleceğe yönelik planlamalarını şekillendirme fırsatı bulacaklar. Birincisi 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek RePlast Eurasia Plastik Geri Dönüşüm Teknolojileri ve Hammaddeleri Fuarı, sektörel gelişimi bilgi paylaşımı yönüyle de hızlandıracak. Yine yakında detayları  duyurulacak Plastik Geri Dönüşüm Ödülleri de RePlast Eurasia Fuarı'yla eş zamanlı düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. RePlast Fuarı Plastik Geri Dönüşüm teknoloji ve hammaddeleri fuarı ve eş zamanlı düzenlenen konferans ve ödül töreniyle de Türkiye’yi küresel plastik geri dönüşüm merkezi haline getirecektir. 

 • YENİ İŞ FIRSATLARI YAKALAYIN: Potansiyel yeni pazarlar ile binlerce yeni müşteriyle bağlantı kurma fırsatı yakaların ve şirketinizi büyüme hedefine ulaştırın.
 • YENİ BİR TOPLULUĞUN PARÇASI OLUN: Geri dönüşüm teknolojileri, döngüsel ekonomi konularında uzman bir topluluğun parçası olun, yeni bir ağ oluşturma fırsatı elde edin.
   
 • MEVCUT İŞ BİRLİKLERİNİZİ GÜÇLENDİRİN: Mevcut iş birliklerinizle yüz yüze görüşün ve iş birliğinizi daha da güçlendirin.
   
 • MESLEKİ BİLGİNİZİ ARTIRIN: Fuar sırasında düzenlenen üst düzey sektör profesyonellerinin katılımı ile gerçekleşecek konferanslar ile sektör hakkında bilgi birikiminizi artırın.
   
 • MARKA DEĞERİNİZİ ARTIRIN: Sektörün lider firmaları arasında yer alarak bilinirliğinizi ve marka değerinizi artırın.
   
 • ÜRÜN VE HİZMETLERİNİZİ TANITIN: Firmanızın ürün ve hizmetlerini doğrudan hedef kitlenize tanıtma fırsatı yakalayın.
   
 • REKABET ANALİZİ YAPIN: Rakiplerinizin de bulunduğu bir platformda ürün ve hizmetleri inceleyin, analiz yapın.
   

  RePlast Eurasia Fuarı hakkında bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için;

  Özlem Ertekin - Proje Müdürü
  ozlemertekin@tuyap.com.tr
  +90 (530) 641 35 28

  Cesur Çaça - PAGEV İletişim Koordinatörü
  cesur.caca@pagev.org.tr
  +90 (549) 434 04 54