PAGÇEV, Çevre için Maraton koşuyor !

HEROP; PAGEV Okullarından öğrenciler ve çevreye duyarlı tüm sektörlerin koşucuları ile birlikte VODAFONE İstanbul Yarı Maratonu’nda 10 km koşacak…

 
Türkiye’nin 3. Ambalaj Atık Yetkilendirilmiş Kuruluşu, PAGÇEV (PAGEV Geri Dönüşüm İktisadi İşletmesi)’in geri dönüşüm kahramanı HEROP; PAGEV Teknik Liselerinden öğrenciler ve sektör temsilcilerini, 27 Nisan 2014 Pazar günü yapılacak VODAFONE İstanbul Yarı Maratonu’nda gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için koşmaya davet ediyor.
 
10 Km yarışı, saat 9.00’da Balat eski Galata Köprüsü önünden Eyüp istikametine doğru start alacak, Eyüp Devlet Hastanesi önünden geri dönerek Balat eski Galata Köprüsü önünde son bulacaktır. Yarışı tamamlayan her katılımcıya hatıra madalyası verilecektir.
 
PAGÇEV'in çevresel sorunlara dikkat çekmek amacıyla katılacağı bu maratonda bizimle birlikte koşarak destek vermek isteyen tüm çevre dostlarının 18 Nisan Cuma günü mesai saati bitimine kadar Vakfımızdan Seçil Güleç ( 0212 425 13 13, secil.gulec@pagev.org.tr) ile iletişime geçerek kayıt yaptırması gerekmektedir.