PAGÇEV Sizleri Almanya'da düzenlenen 19. Uluslararası Plastik Geri Dönüşümü Konferansına Davet Ediyor.

"Geri Dönüştürülen Plastik Ekonomiye Güç Katar" Sloganı ile Düzenlenen Konferansın Ana Teması TÜRKİYE..!

 Değerli Sektör Mensubumuz,

Ambalaj Atıklarının Yetkilendirilmiş Kuruluşu PAGÇEV olarak; PlasticsEurope, Almanya Atık Yönetimi Birliği (BVSE) ve PAGEV işbirliğinde düzenlenen 19. Uluslararası Plastik Geri Dönüşümü Konferansı'na davet etmekten mutluluk duyarız.

"Geri Dönüştürülen Plastik Ekonomiye Güç Katar" sloganı ile 21-22 Haziran 2016 tarihlerinde Almanya'nın Bad Neuenahr kentinde düzenlenecek bu yılki konferansın ana teması Türkiye olacak ve tarafımızca organize edilen "Türkiye'de Plastik Geri Dönüşümü" temalı bir de çalıştay gerçekleştirilecektir. Açılışını Yönetim Kurulu Başkanımız Yavuz Eroğlu'nun yapacağı konferansta; MTM Plastik ve Eko-Pet firmalarımızın da sunumları olacaktır.  


Konferansta ayrıca odak ülke olarak seçilen Türkiye'mize PAGEV çatısı altında bir de fuar alanı ayrılmış olup ülkemizin gelmiş olduğu nokta, ürünlerimiz ve projelerimiz sergilenecektir. Ayrıca etkinlik kapsamında geri dönüşüm konusunda oldukça ileri düzeyde olan Almanya'daki geri dönüşüm tesisleri gezilerek yeni teknolojileri görme imkanı bulunacaktır.Konferans programı ekte verilmiş olup, dinleyici olarak katılmak isteyen sektör mensuplarımızın kayıt ve konaklama bilgileri için Vakfımız ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
 

Etkinlik Programı için lütfen tıklayınız