PAGEV - PAGÇEV ve SABIC Türkiye’den 23 Nisan Çocuk Şenliği

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), Geri Dönüşüm İktisadi İşletmesi (PAGÇEV) ve SABIC Türkiye, çocuklar için sektöre örnek olacak güzel bir işbirliğine imza attı. T.C. Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleştirilen 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılan çocuklar doyasıya eğlendiler.

Türk plastik sektörünün temsilcisi PAGEV - PAGÇEV ile 1989 yılından beri Türkiye pazarında faaliyet gösteren ve 2004 yılında kurulan SABIC Türkiye işbirliğinde ilk kez ülkemizde hayata geçirilen 23 Nisan Çocuk Şenliği, Cemile Sultan Korusu’nda düzenlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kutlandığı şenlikte, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk yuvalarından yaklaşık 200 çocuk ağırlandı.
PAGEV - PAGÇEV ve SABIC Türkiye yöneticilerinin yanısıra çalışanlarının aileleri ile birlikte katıldığı 23 Nisan kutlamasında; T.C. Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası, Küçükyalı Çocuk Yuvası, Emrullah Turanlı Çocuk Yuvası ve Galip Öztürk Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklar, hep birlikte güzel bir günü paylaştı.
Bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen şenliğe katılan çocuklar, gün boyu kendileri için özel olarak hazırlanmış oyun parklarında oyunlar oynadı; yaratıcı ve keyifli çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendiler.